Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Müşteri Hizmetleri

Üyelik Bilgilerinizin Gizlilği ve Güvenliği:
Üyelik için girdiğiniz her tüm bilgiler gizli kalacaktır. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkaları sizinle ilgili bilgilere ulaşamaz ve bu bilgileri değiştiremez.

Kargo Ücreti:
Web sitemiz üzerinden yapacağınız tüm siparişler firmamız tarafından karşılır.Kargo tutarı sipariş sırasında ekranda ayrıca belirtilir, teslimat anında herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz.herhangi Sipariş ettiğiniz ürün veya ürünlerin K.D.V. toplam bedeli 120 TL ve üzerinde ise kargo ücretsiz, 120 TL altında ise kargo bedeli ayrıca siparişinize yansıtılacaktır.

Teslimat:
Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler 1-3 gün içerisinde kargoya verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması MNG Kargo ile Türkiye 'nin her noktasına ürünlerimizin teslimatı yapılabilmektedir.

Ortalama Türkiye içinde 1 - 3 işgünü içinde teslimat gerçekleştirilir. Cumartesi günü verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacaktır. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınacaktır.

Garanti ve iade şartları:
Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

Ürünlerinizi iade etmek için nedeni ile birlikte info@himalayatuzruyasi.com adresine mail gönderebilir veya 0 216 450 49 49 no'lu numarayı arayabilirsiniz.

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 7 işgünü arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 7 işgünü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Back to Top